nr 1489 7340
Trädgårdsstolar
Ett par, USA, Metall, 1940-tal
Kondition: slitage
Utrop: |
2.000 kr |
Såld: |
1.000 kr |
måndag 12 september 2022 kl 20:59:56
Tid |
Kund |
Bud |
8/9 15:49:21
10/9 10:20:20